Okresní kolo v požárním sportu

Dne 21. 5. 2016 se na atletickém stadionu v Novém Jičíně konaly dvě soutěže. A to 2. kolo Novojičínské ligy Hasičské vzájemné pojišťovny v požárním útoku a poté Okresní kolo v požárním sportu.

Okresní kolo začalo tradičně během na 100m překážek. Chlapi ukázali své kvality a v celkovém součtu tuto disciplínu vyhráli. Přebor jednotlivců vyhrál Ondra Kahánek ze Závišic (17,13), druhé místo obsadil náš běžec Václav Harabiš (17,56) a třetí místo Libor Mrozowski z Bordovic (18,37). Štafetu 4x100m zaběhli s časem 67,64  a obsadili 3 místo . Královská disciplína požární útok po prvních pěti odstartovaných týmech byla po komplikacích na funkčnosti terčů anulována a zrušena. A tak už jsme nemohli dále zabojovat a průběžné druhé místo po prvních dvou disciplínách zůstalo i v celkovém hodnocení okresního kola.