Hasičský zájezd do Krušných Hor

Ve dnech 25. – 28.8. 2016 proběhl hasičský zájezd do Krušných hor. Ve čtvrtek jsme dorazili do města Jáchymov, kde jsme se prošli naučnou stezkou Jáchymovské peklo a pak se přesunuli k ubytování do chaty Hydro v místě Jáchymov Mariánská.

Druhý den po malé rozcvičce vedené zkušeným cvičitelem br. Kolibou jsme vyrazil směr Klínovec 1244 m.n.m. pak přes Boží dar na německý Fichtelberg a pak do lázeňského města Oberwisental.

Sobota byla ve znamení památek, nejdříve jsme navštívili a prohlédli si město Loket a hrad Loket, odkud jsme pěšky podél řeky Ohře kolem Svatošských skal došli do Doubí odkud jsme autobusem dojeli do Bečova nad Teplou, kde jsme si prohlídli druhou nejvzácnější památku ČR – relikviář  sv. Maura.

Poslední den jsme navštívili lázeňské město Karlovy vary

všechny fotky zde