5. kolo ligy FC ve FRENŠTÁTĚ p. R.

V sobotu 23. června 2018 se ve Frenštátě p. R. konalo 5. kolo ligy FC. Toho se zúčastnila za náš sbor dvě družstva mladších žáků, žáci starší absolvovali pouze běh jednotlivců. Soutěžilo se v PÚ a štafetě 4 x 60 m s překážkami. Družstvo mladších žáků „A“ časem 17,951 vyhrálo požární útok a ve štafetě časem 55,4 obsadilo druhé místo. V konečném pořadí jim patřilo 1. místo. V lize FC jsou po pěti kolech na průběžném 1. místě s náskokem dvou bodů. Liga pak bude opět pokračovat po letních prázdninách. Družstvo žáků „B“ zaběhlo štafetu jako čtvrté v čase 59,55 (což je jejich osobák), avšak prostřik na pravém terči znamenal v požárním útoku až deváté místo (čas 20,959). V konečném pořadí ale obsadili pěknou sedmou příčku z dvaceti soutěžících kolektivů.

V běhu jednotlivců jsme v každé kategorii posbírali ty nejcennější kovy, když ve starších chlapcích zvítězil Lukáš Staněk (čas 14,7 s), ve starších dívkách Nela Zahradníková (čas 14,3 s), v mladších chlapcích Šimon Holub (čas 17,1 s) a v mladších dívkách Stella Roberts (čas 18,4 s). Gratulujeme! Další děti se umístily takto:

Starší dívky: Adéla Sokolová (čas 15,6 s) – 5. místo

Tereza Pustková (čas 16,0 s) – 6. místo