Moravskoslezský kraj podporuje činnost SDH Mniší

Moravskoslezský kraj v roce 2020 poskytl našemu sboru neinvestiční dotaci ve výši 41 700 Kč na realizaci projektu „Pořízení vybavení pro sportovní a spolkovou činnost SDH Mniší“. Dotace činila cca 68 % z celkových nákladů, zbytek byl hrazen z vlastních zdrojů.

Sbor v rámci tohoto projektu zakoupil sportovní vybavení (kladinu) k zajištění bezpečného tréninku družstev mládeže a pořádání závodu v požárním sportu a také vybavení pro spolkovou činnost (nápojové výdejní zařízení, tepelný generátor a tepelný zářič), kterým zajistí a zkvalitní zázemí pro pořádání sportovních a kulturních akcí spolku na území obce.

Bohužel pandemie „KORONAVIRU“ a s ní vyhlášená omezení zatím neumožnila využití pořízeného vybavení k sportovní a spolkové činnosti.

Za poskytnutou podporu děkujeme!